wz
Aleš Hrubý
Aleš Hrubý
Jiří Zelenka

Naše názory na tento sen !

Jirka -George:
Protože už dlouho mám pocit, že jsem ztratil smysl života a chuť do něho, rozhodl jsem se pro změnu. Diky tomu, že jsem absolutní protiklad Aleše, mohl by to být skvělý impuls pustit se do toho. Nápad vznikl ke konci roku 2007. Plán je takový, že za čtyři měsíce se musíme připravit na tuto cestu. Musí být nejenom úspěšná, ale i příkladem všem těm, kteří mají jakékoliv problémy.Aleš-Siemens:
Již dlouho jsem hledal něco podobného, kde bych mohl se jinak řečeno vybít a trochu si za jízdy popřemýšlet. Po pár delších jízdách jsem se rozhodl pro tuhle. Ani v koutku duše si nepřipouštím, že bychom to nedojeli na čas. Věřím v Nás a vím, že to vyjde a nenechám si to od nikoho rozmluvit. Když si za něčím jdu, tak klidně hlavou proti zdi a tentokrát už tu zeď projdu. Je to sen, co si chceme uskutečnit a dokázat si, že na to stále máme.
Dobrý den,
zdravím Vás z Pelhřimova - města rekordů a mám pro Vás tyto informace
- přestože rekordů s podobným námětem (jiná místa, jiné vzdálenosti) je několik v naší databázi evidováno, rozhodli jsme se po poradě a vzhledem k Vámi uváděným parametrů (vysoký denní průměr najetých kilometrů) v případě úspěšného dokončení Váš pokus registrovat do České databanky rekordů.Vojta - řidič
z mého pohledu to byla velice zábavná dřina. Jako prvotní impuls zafungovala moje radost z řízení. Další pozitivní stránkou bylo, že sem na týden vypadl ze známého světa do neznáma, poznal zas jiný kus evropy a vyzkoušel si jak se orientuju v neznámem prostředí a situacích.

Europcar

Je to sen co si chcem uskutečnit a dokázat si, že na to stále máme

štastnou cestu


    Zvítězí-li kdo i tisíckráte v bitvách nad svými nepřáteli,
    přece je menším hdinou než ten, kdo jedině nad svým "já " zvítězil .
    Cennější je dosažení vítězství nad vlastním " Já " než nad celými zástupy, nebot' přemožiteli nad vlastním " já " ani Bůh nemůže odejmouti jeho úspěch ."

 

© 2008 Aleš Hrubý. All Rights Reserved